.

.

Sivilynus 3 Светла Црна трпезарија Лустерот Виси Светлина Тела Модерна Кујна Островот Линеарна Осветлување Farmhouse Лустерот за Бар Ресторан

Sivilynus 3 Светла Црна трпезарија Лустерот Виси Светлина Тела Модерна Кујна Островот Линеарна Осветлување Farmhouse

мислење на клиентот:

DEN 1639.20
Достапност
Во достапна форма

Квалитет на Услуга : Ако u имате било какви прашања pls каже us If објектот што сте го добиле се водат за исчезнати делови , ве МОЛИМЕ контактирајте со нас и ние ќе го испратам до тебе., ако вашиот стакло скршена сенка, можете да кликнете на "Sivilynus" и потоа кликнете на копчето "постави прашање" да не контактирате на оригиналниот производство брзо, било кој квалитет и вештина проблеми,ние ќе ви помогнат у наскоро, како што некои замена на делови и повеќе.Висина Прилагодливи Матични и Лесно се Инсталира : слободно да се прилагоди на прачка е должината како вашата е потребно,вклучува сите монтажа хардвер за лесна инсталација.Современ Дизајн : Оваа едноставна линеарна островот pendant осветлување со чисто стакло сенка, уникатно дизајниран да го осветлите срцето на вашата кујна, трпезарија или фарма стилизирана места.Dimmable : целосно dimmable кога се користи со dimmable сијалица и компатибилен dimmer switch.Сијалица Тип : Потребна 4 x E26 база светилки(Max.60 W).Сијаличката не се вклучени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите