.

.

HUOKU Кристалните Лустери Злато Глуварче Огномет Лустерот, 9-Светло Модерна Кристал Pendant Осветлување за трпезарија, Спална соба, Кујна, Дневна Соба (Кол 19.7 Инчи)

HUOKU Кристалните Лустери Злато Глуварче Огномет Лустерот, 9-Светло Модерна Кристал Pendant Осветлување за трпезарија,

мислење на клиентот:

DEN 2519.76
Достапност
Во достапна форма

【Домот 9-Светло Ширина : 23.5 во.Жица должина : 59in/1.5 м.Крошна дијаметар : 5in/12.7 cm.Лесна инсталација.Ги вклучува сите монтажа хардвер.Компатибилен со LED сијалица.Хард-жичен.Што можат да се инсталираат на скатен или рамни тавани.Dimmable кога користите компатибилни ѕид dimmer и dimmable светилки.Погоден за различни стилови : Модерна, гроздобер, индустриски, farmhouse, селски, антички стил.Предложи повод : Дневна соба,спална соба,трпезарија,парична казна западен ресторан,канцеларија, девојки соба.Предложи област : 8-Светло одговара за 5-10㎡, 9-Светло одговара за 10-18㎡, 12-Светло одговара за 12-20㎡.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите