.

.

7 Глобуси Грабеж Приклучок во турскиот Мароко Мозаик Бохемски Тифани Таванот Виси Pendant Светлина Светилка Лустерот Осветлување со 15feet Кабелот Синџир и Приклучок, 50 ?

7 Глобуси Грабеж Приклучок во турскиот Мароко Мозаик Бохемски Тифани Таванот Виси Pendant Светлина Светилка

мислење на клиентот:

DEN 916.80
Достапност
Во достапна форма

Турски Мароко Мозаик Лустерот со 7 Глобуси. 100% рачно изработени во Турција за Северна Америка Употреба.Виси(Од Таванот до Последниот Виси Свет Дното) : 50", со Дијаметар : 20", Глобус Дијаметар : 5".Дополнителни 15 метри Украсена Синџир & Кабелот со Северна Америка Plug & вклучување - Исклучување.E12 База НАС штекерите (подножјата).Користи E12 Candelebra LED Светилки. (СВЕТИЛКИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).АКО БИ САКАЛЕ ДА СЕ ИМААТ НА ХАРД-ЖИЧЕН ВЕРЗИЈА, НАМЕСТО НА ПРИКЛУЧОК ВО : КУПИ ОБЈЕКТОТ И ДА ИСПРАТИ ПОРАКА ДО ПРОДАВАЧОТ ПОТОА.ДРЖАВАТА БИ САКАЛЕ ДА СЕ ИМААТ НА ХАРД-ЖИЧЕН ВЕРЗИЈА.Боја : Жолто Кафеава.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите