.

.

Мечка и Син Прибор за јадење BST-36 505 Мечка Нерѓосувачки Нож

Мечка и Син Прибор за јадење BST-36 505 Мечка Нерѓосувачки Нож

мислење на клиентот:

DEN 866.40
Достапност
Во достапна форма

100 проценти на квалитетот на материјалите што се користат во носат прибор за јадење.Направени во САД со висок степен на процесот.Корисно во рекреативни, лов, отворен средини.Мечка и син, Прибор за јадење, го прави сите своите производи во САД. 100 проценти безбедност тестирани и гарантирано, не се решат за помалку во квалитетот.Кога ќе добива тешки, тешки добива Мечка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите