.

.

Е-Z Tote 20 Вистински Дрво Печати Лов DUffel Торба во 5 Бои (Црна Трим)

Е-Z Tote 20 Вистински Дрво Печати Лов DUffel Торба во 5 Бои (Црна Трим)

мислење на клиентот:

DEN 743.76
Достапност
Во достапна форма

"Е-Z Tote" Бренд, нов со ознаки; големина : 20"Lx11"Hx10"W-2 lbs (укината големина : 17"x10"x1" ). 600 Denier полиестер со ПВЦ поддршка за отпорен на вода.Главната zippered оддел со U-облик отворање за лесен пристап. 2 од напред и од страна zippered џебови ; Велкро врвот се справи лесно да се одржи.Еден 50" прилагодливи и монтажни рамо, рака.Боја : Црна Уреденост.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите