.

.

Coffing 09495W Ratchet Лост ја воочи големината и LSB-12000B со Товар Граничник, 6 Тони Капацитет, 5' Лифт на Висина

Coffing 09495W Ratchet Лост ја воочи големината и LSB-12000B со Товар Граничник, 6 Тони Капацитет, 5' Лифт на

мислење на клиентот:

DEN 1106.40
Достапност
Во достапна форма

Лифт на висина 5ft со 6 тон капацитет.Просечна рачка напор е 76lb.Отпорност на челик печат домување withstands ригорозни употреба. 360 степени ротирачки се справи обезбедува сестран местење опции кога се користи во затворен простор.Опремени со товар граничник.Coffing Ratchet Лост ја воочи големината, 5ft лифт со товар граничник 6 тон капацитет, солиден и мала тежина, Двојно намалување gearing обезбедува минимални справи со напор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите