.

.

Lubriderm Секојдневно Влага Хидратантен Unscented Лосион за Тело со Витамин Б5 за Нормална до Сува Кожа, Не-Мрсна и Мирис-Лосион за Слободни. 1 fl. оз

Lubriderm Секојдневно Влага Хидратантен Unscented Лосион за Тело со Витамин Б5 за Нормална до Сува Кожа, Не-Мрсна

мислење на клиентот:

DEN 2282.40
Достапност
Во достапна форма

1-течност унца цевка на Lubriderm Unscented Секојдневно Влага Лосион за Тело со Витамин Б5 за да им помогне го надополнува и придавам влогови на нормална до сува кожа.Клинички докажано да придавам влогови на кожата за 24 часа, мирис-слободен лосион е збогатен со витамин Б5 и кожата од суштинско значење moisturizers природно се наоѓа во здрава кожа да помогнат во подобрување на вашата кожа, влага бариера.Мирис-слободните и не-мрсна формула ја остава пријатен, мека, чиста и мазна се чувствуваат на кожата.Брзо се апсорбира формула на овој лосион за тело помага да се задржи тетовирани кожата бараат своите најдобри.Плус, ова дерматолог-развиена бренд е #1 препорачува бренд со тетоважа уметници за тетоважа грижа и aftercare.За надворешна употреба само, мазна овој дневен лосион за нормална до сува нега на кожата на рацете и телото за секој ден влага и хидратација.Идеален за нормална до сува кожа видови, Lubriderm Секојдневно Влага Мирис- - - - Слободно Тело Лосион replenishes и помага влогови сува кожа.Од дерматолог-развиена бренд, овој дневен навлажнувачки лосион е клинички докажано да придавам влогови за 24 часа.Тоа е формулиран со витамин Б5 и кожата од суштинско значење moisturizers да помогнат во подобрување на вашата кожа, влага бариера.И тоа има не-мрсна формула, за пријатен, мека и мазна се чувствуваат на кожата.Брзо-прифаќање формула на овој мирис-слободен лосион помага да се задржи тетовирани кожата бараат своите најдобри.Плус, Lubriderm е #1 препорачува бренд со тетоважа уметници за тетоважа грижа и aftercare.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите