.

.

Lubriderm Напредни Терапија Мирис-Слободен Навлажнувачки Лосион со Витамини Е и Про-Витамин B5, Интензивна Хидратација за Екстра Сува Кожа, Не-Мрсна Формула, 16 fl. оз (Паку

Lubriderm Напредни Терапија Мирис-Слободен Навлажнувачки Лосион со Витамини Е и Про-Витамин B5, Интензивна Хидратација

мислење на клиентот:

DEN 215.28
Достапност
Во достапна форма

16-течност унца шише Lubriderm Напредни Терапија Мирис-Бесплатен Дневен Навлажнувачки Лосион со Витамин Е и Про-Витамин Б5 за екстра-сува кожа.Специјално дизајнирани за екстра-сува кожа да им помогне на хидрат, го надополнува, како и зајакнување на кожата на влага бариера.Е клинички покажа да придавам влогови за 24 часа.Формулиран со витамини Е и Про-Витамин Б5 плус липиди, ова навлажнувачки лосион replenishes да помогне за зајакнување на вашата кожа, влага бариера.Сулфат-Бесплатно, Флуор-Слободни.Навлажнувачки лосион преобразува сува кожа во здрав изглед, повеќе еластични кожата.Мирис-слободен лосион формула е не-мрсна со чисто, удобно се чувствуваат.Од Lubriderm, дерматолог-развиена бренд.Стил : Навлажнувачки Лосион.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите