.

.

X-DREE 200Sets 4.8 мм Вметнете Пролет Електрична Жица Ладно-цедените Терминал Конектори Гума Изолациони Ракав Plug-in(200Sets 4.8 мм Inserte ел resorte Кабел eléctrico Presionado en frío Conector del тер

X-DREE 200Sets 4.8 мм Вметнете Пролет Електрична Жица Ладно-цедените Терминал Конектори Гума Изолациони Ракав

мислење на клиентот:

DEN 262.32
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Ладно-цедените Терминал Конектори+Покритие;Одговара Студ Ширина : 4.8 мм / 0.19".Вкупна Големина : 15 x 6 x 4mm/0.59" x 0.24" x 0.16"(L*W*H);Материјал : Метал, Гума.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење, Јасно.Тежина : 127g(Peso : 127g.Пакет Содржина : 200 x Ладно-цедените Терминал Конектори+Корица(Contenido del paquete : 200 x conector де терминал prensado en frío + cubierta. 200 Sets 4.8 мм Вметнете Пролет Електрична Жица Ладно-цедените Терминал Конектори Гума Изолациони Ракав Plug-in Each терминал е свиткан и жица е butted.Оваа цвест може да не евентуално се отвори под нормални услови на стрес или жица се повлече.Дизајниран со целосна порта приклучните поврзување, одличен за тешко да се crimp солидна жици или заробени жици.Погоден за поврзување на власт кабел со електрична опрема.Користи широко во машини, електрична енергија, железница, бродоградба, авијација, home апарат, компјутер или други автоматски опрема.Опис на Spanish200 Sets 4.8 мм Inserte ел resorte Кабел eléctrico Presionado en frío Conector del терминал Caucho Aislante Манга - en Nombre del producto : Conector де терминал prensado en frío + Cubierta; Ancho del perno де ajuste : 4.8 мм / 0.19' 'Tamaño вкупно : 15 x 6 x 4 mm / 0.59' 'x 0.24' 'x 0.16' '(L * W * H); Материјал : Метал, Caucho Color директорот : tono plateado, claro Peso : 127g Contenido del paquete : 200 x conector де терминал prensado en frío + cubierta.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите