.

.

MOLEX 19196-0068-Вилушка/Лопата Јазик Терминал, Avikrimp 19196 Серија, 12 AWG, 10 AWG, 6 mm 2, М5, 10 (19196-0068)

MOLEX 19196-0068-Вилушка/Лопата Јазик Терминал, Avikrimp 19196 Серија, 12 AWG, 10 AWG, 6 mm 2, М5, 10 (19196-0068)

мислење на клиентот:

DEN 1665.60
Достапност
Во достапна форма

Палета На Производи : Avikrimp 19196 Серија.Диригент Областа на АДС : 6mm 2.Студ Големина - Метрички : Пат М5. Студ Големина - Империал : #10. Изолатор Материјали : Најлон (Polyamide).Спецификација за производ : Палета на производи : Avikrimp 19196 Series Conductor Областа на АДС : 6mm 2 Stud Големина - Метрички : M5 Stud Големина - Империал : #10 Insulator Материјали : Најлон (Polyamide)Изолатор Боја : Yellow Terminal Материјал : Бакар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите