.

.

Homestia Маснотии Ломотене Екран за Пржење Тавата со Капакот Рамен Knob парична Казна Мрежа Масло Поздравниот Guard Skillet Ломотене Shield Масло Catcher Skillet Капак за Готвење Сет на

Homestia Маснотии Ломотене Екран за Пржење Тавата со Капакот Рамен Knob парична Казна Мрежа Масло Поздравниот

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

СТАНОТ ПРЕКЛОПНА РАЧКА-Дали некогаш сте се чувствуваат долга рачка секогаш да биде проблем за складирање?Дали некогаш сте се заглавени во тешка справи со седење со јазот и sidelay ќе изгори destructively?Нашите ломотене чувари на дизајнот да биде како капак замена кои одговараат на различни големини на тави добро и воздухот се одлепи целосно тече, се другите остатокот поток надвор.Тоа е флип долу/горе метален лист на екран центар огради станот со цел да се стави крај на главоболки, кога готвење.ФИНАТА МРЕЖА ТКААТ-Ова ломотене catcher има тесна ткаат во 60 мрежа број за да се елиминира 99% од врело масло прскање на шпоретот врвот и околу ѕидовите.Ултра доволно за ослободување на температура и притисок кога греење.Тоа е речиси невозможно да pop-up жица на рабовите, но ние се уште сакаме да ве потсетам, проверете со големо внимание и не гребете себе. 304 од не 'рѓосувачки челик,' рѓа отпор и долготрајни.МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА-ДОБРО РАБОТА при донесување на сланина, стек, колбаси и јајце. 3 димензии (во 10", 11 1/2", 13")ги задоволи вашите потреби за да се вклопи во леано железо frypan, skillet, тенџере.ЗА ХАРТИЈА во ВНАТРЕШНОСТА НА ПАКЕТ-Во поздравниот стража постави доаѓа со 50 компјутери пергамент хартија круг во 45gsm за печење мали торта или одделување на замрзнати пети.Хартија од 100% природата дрво целулоза и tatally флуоресцентни слободни.Храна одделение силиконски слој и само да бидат сигурни да го користите.ВЕТУВАЊЕТО И СОВЕТИ-СЛУЧАЕН ПРАТКИ ВО НОВИ&СТАРИОТ ПАКУВАЊЕ.Нашата цел е да се направи клиентите добиени производи кои заслужуваат цената бидејќи ние се развие за да се започне.Ако било какви прашања или било по-продажбата на проблеми, контактирајте со нас веднаш да добиете брзо решение.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите