.

.

OXO Добра Костец Нерѓосувачки Челик Ломотене Екран со Преклопна Рачка

OXO Добра Костец Нерѓосувачки Челик Ломотене Екран со Преклопна Рачка

мислење на клиентот:

DEN 484.80
Достапност
Во достапна форма

Ломотене Екранот е направен од перфориран челик и е полесно да се чисти, плус нема да ги заглави или горат како mesh екрани.Се вклопува тави до 13 инчи широка.Концентрична прстени центар и безбедна екран во тава.Меки, удобни екранот се справи погодно гнезда над тава се справи.На екранот се справи со набори стан на компактен складирање.Машина за миење садови безбедно.Опис на производот се Задржи вашиот шпорет и countertops чисти со OXO Добра Костец Ломотене Екран.Направени од перфориран нерѓосувачки челик, Ломотене Екран држи маснотии содржани кога ќе срј сланина, колбаси, компири и повеќе.На Екранот се вклопува тави до тринаесет инчи широка и карактеристики линискиот прстени за да се одморат Екранот на различни големина тави.Мека, удобна рачка брави безбедно во отворена позиција и огради надолу за компактен складирање.Корисен совет : На Ломотене Екран, исто така, е совршен за донесување на јасни шпоретот-топ пуканки!Бренд Приказна Страна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите