.

.

Титаниум Страната Целосен Метал Заклучување орев Титаниум Затегнувачки Нут (M4)

Титаниум Страната Целосен Метал Заклучување орев Титаниум Затегнувачки Нут (M4)

мислење на клиентот:

DEN 424.80
Достапност
Во достапна форма

Големина : M4x0. 7 MM.Материјал : титаниум GR5 TI6 AL4 V. 10 КОМПЈУТЕРИ/Set.Мала тежина, висока цврстина, отпорност на корозија, автомобилот DIY.Заклучување, внесете го спречува само олабавување.Baoji Кинеско-Швајцарски Титаниум Co.,Ltd.е многу професионална компанија која е специјализирана во производство на Титаниум.Компанијата има напредни производство опрема, силна техничка сила, најдобри контрола на квалитет, повеќе од 10 години искуство во Титаниум производи и прецизност обработка делови.Сите производи се произведени врз основа на меѓународни стандарди : DIN, ASME,МФИ,итн.Ние може да го прилагодите сите производи според потребите на корисниците.Компанијата донесе IOS9001 сертифицирање на системот за квалитет, тоа е ѕвезда претпријатие во нашата локална градот.Зрела технологија, напредна опрема и висока почетна точка на квалитетот на производот е нашата предност.Ние секогаш се верува дека задоволството на клиентите е најголемата движечка сила за нашата компанија развој.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите