.

.

Permatex 09976 Counterman Изборот на Батеријата Заштитник Маснотии, 4 g Торбичка

Permatex 09976 Counterman Изборот на Батеријата Заштитник Маснотии, 4 g Торбичка

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Еднократна употреба, премија хемиски соединенија да се запре терминал корозија и да се зголеми животниот век на батеријата.Лесен и економски пошта функција ексклузивна "Лесно се Притисне Spout" со заострените канал да се обезбеди за повеќе точни издавање на соединенија а минимизирање на отпадот и хаос.Counterman Избор пошта испорача само точниот износ за типичен автомобилската поправки. 4 грам торбичка.Permatex Counterman Изборот на Батеријата Заштитник запира терминал корозија и го зголемува животниот век на батеријата.Едноставно спреј на батеријата терминали, во или надвор од складирање.Удобен за еднократна употреба пошта функција ексклузивна "Лесно се Притисне Spout" со заострените канал да се обезбеди за повеќе точни издавање на соединенија а минимизирање на отпадот и хаос.Counterman Избор® за еднократна употреба хемикалии се лесен и економски нов начин да се заврши широк спектар на автомобилската поправки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите