.

.

Bacati - 2 Пакет Essentials Класичен Супер Меки Дише Памук Муслин Бебе Креветчето Опремени Листови - се Вклопува Стандард 28 x 52 x 5 Креветчето & Деца Душеци (Herringbone Аква)

Bacati - 2 Пакет Essentials Класичен Супер Меки Дише Памук Муслин Бебе Креветчето Опремени Листови - се

мислење на клиентот:

DEN 835.92
Достапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Вклучува ДВЕ (2 парчиња) Pre-изми супер мека 100% памук муслин опремени креветчето листови; 52" x 28" (132cm x 72cm); убави графики за девојки, момчиња и унисекс бебе градинки.ДИШЕ И ПРИЈАТНА - нашите креветчето листови се дише и пријатно; муслин ткаенина има отворен ткаат кој овозможува проток на воздух, чување бебе топло во зима и да се излади во текот на летото; обезбедува година удобност.УДОБНО И СИГУРНО - Прилагодени за да се обезбеди сит безбедно одговара; нашето бебе лист се вклопува cots и душеци до 52" x 28" x 8".ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН ЗАШТИТА - Останува мека мијат по миење; Машина перат.БЕЗВРЕМЕНСКИ СТИЛ - Нашата симпатична листови функција модерни бои, кои дополнуваат вашиот расадник стил и whimsical отпечатоци за задоволство на вашето дете.Многу други елементи достапни за купување во истата шема со Bacati.Bacati Inc.беше основана во 1998 година, врз основа на идејата дека дома мебел треба да биде исклучително во удобност, стил и квалитет.Во куќата дизајнери подготви својата инспирација од почитан модели во Америка и целиот свет да се создаде уникатни колекции во одлична вредност.Bacati дизајни современа, уникатни производи со користење на луксузни памук, муслин и други ткаенини со изразита отпечатоци и стил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите