.

.

На Hillman Група 45764 6-Инчен x 1/2-Инчен Копчето Главата Хексадецимален Вози Лим за Безбедност на Завртка, од не ' Рѓосувачки Челик

На Hillman Група 45764 6-Инчен x 1/2-Инчен Копчето Главата Хексадецимален Вози Лим за Безбедност на Завртка,

мислење на клиентот:

DEN 120.24
Достапност
Во достапна форма

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет должина : 1.6".Пакет Ширина : 1.7".Пакет Висина : 2.5".Опис на производот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass и пластични остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете Лист метални навртки се целосно навој со остар точка.Од Производителот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите