.

.

#4 x 1 1/2 Тип АБ Само-Прислушување Завртки/Филипс/Овална Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња)

4 x 1 1/2 Тип АБ Само-Прислушување Завртки/Филипс/Овална Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња)

мислење на клиентот:

DEN 10127.76
Достапност
Во достапна форма

Овална Филипс AB.Само Прислушување Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој. 18-8 Нерѓосувачки Челик.Само-Прислушување Завртки, #4 x 1 1/2" Тип АБ Само-Прислушување Завртки / Филипс / Овална Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите