.

.

Еван Longoria ПОТПИШАН Rawlings Про Лилјак Тампа Беј Зраци PSA/ДНК AUTOGRAPHED Engrave - Autographed MLB Лилјаци

Еван Longoria ПОТПИШАН Rawlings Про Лилјак Тампа Беј Зраци PSA/ДНК AUTOGRAPHED Engrave - Autographed MLB Лилјаци

мислење на клиентот:

DEN 10679.76
Достапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed MLB Лилјаци.Еван Longoria ПОТПИШАН Rawlings Про Лилјак Тампа Беј Зраци PSA/ДНК AUTOGRAPHED Engrave Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Еван Longoria сувенири.Тампа Беј Зраци сувенири.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите