.

.

MINGCHAO Висока Моќност 10W HiFi Пренослива Безжична Bluetooth Звучници Стерео Soundbar ТФ FM USB Subwoofer Колона за Компјутер, ТВ Телефон Трајни (Боја : Злато)

MINGCHAO Висока Моќност 10W HiFi Пренослива Безжична Bluetooth Звучници Стерео Soundbar ТФ FM USB Subwoofer

мислење на клиентот:

DEN 660.00
Достапност
Во достапна форма

Извор на енергија : DCBrand Име : TOPROADMaterial : PLASTICSupport СТАН : Yes Communication : ПОМОШЕН,bluetooth Battery : Yes Voice Контрола : No Frequency Опсег : 100 Hz-20 KHz Audio Crossover : Две-Way PMPO : 10 WOutput Моќ : Other Display Екран : No Speaker Тип : Portable Model Број : 3 D HIFI Bluetooth speakers Support Мемориска Картичка : Yes Intelligent Личен Асистент : None Waterproof : No Built-во Микрофон : Yes Number на Звучникот Куќиште : 1 Support Apt-x : No Channels : 2 (2.0)Далечински Управувач : No Feature : None Display Екран : No Playback Функција : MP3,Radio Wi-Fi Музика : None Product име : Мини 3 D Soundbar Безжична Bluetooth Speaker Colors : Црна,Црвена,Сина,Златна,Silver Battery капацитет : 3.7 V 1800m Ah Power : 5 W*2 Function : Bluetooth/Handsfree/ТФ-Картичка/FM/U-диск/MICBluetooth примачот : Музика Звук Кутија Звучници за Мобилни Phone Mini Altavoz bluetooth Звучници : Bluetooth Receiver HIFI Супер Бас Blutooth Говорник : Безжичните MP3 bluetooth speaker Features : * паркинг (Надворешен Bluetooth Звучници,вграден bluetooth V3.0 безжичен пренос, кои работат на растојание до 10 метри.* Поддршка на дланка-бесплатни кога ќе одговорите на повик (со МИКРОФОН)* Компатибилен со сите уреди како што се smart телефони, таблет Компјутери, i POD ..* Bluetooth чип, јасен звук и совршен квалитет, моќен бас и може да уживаат непречен стерео музика во секое време, насекаде, кога сте надвор.* Стерео аудио пренос протоколот (A2 DP V1.2)* Поддршка играње на MP3 песни зачувани во ТФ-картичка* Поддршка играње на MP3 песни зачувани во U-диск* Поддршка надворешен 3.5 mm аудио влез терминали на сите.* Поддршка FM automaticly барај канали.* Поддржува полнење.* Висок капацитет 1800mah за повеќе од 8 часа во мирување и до 5 часа на исполнување* Поддршка на дигитален часовник се прикаже функција.* LED display mode / menu / time интерфејс display Specification : Mode : B28 S bluetooth speaker Design : Мултифункционален,Преносни Боја : Црна,Црвена,Сина,Златна,Silver Bluetoothверзија : V3.0 TF Картичка Продолжување : 32 G до Максимум.(Не се Вклучени) Пренос на Далечина : W/O пречки 10m Говорникот Отпорност : 4 ohm Излезна Моќ : 5 W x 2 времето на Мирување : 8 часа Freq : 85 Hz-20k H.Висока Моќност 10 W HIFI Пренослива Безжична Bluetooth Звучници Стерео Soundbar ТФ FM USB Subwoofer Колона за Компјутер, ТВ Телефон(Црна).

Клучни карактеристики

Mode:
B28S bluetooth speakerDesign

Им се допаѓа и на купувачите