.

.

callcarl Жените Дуксери Sweatshirt Комплетна Поштенски Долг Ракав Дуксери Спојување Маскирани Блузи Дами Мода Pullover Џемпери

callcarl Жените Дуксери Sweatshirt Комплетна Поштенски Долг Ракав Дуксери Спојување Маскирани Блузи Дами Мода

мислење на клиентот:

DEN 46.08
Достапност
Во достапна форма

дами дуксери и суичери.Превозот : Стандард За Испорака : Рок На Испорака 15-20 Дена!!!Препорачана Забрзан : Време На Испорака 5-8 Дена!!!.МАТЕРИЈАЛ : Случајни sweatshirt е направена од мека и удобна Полиестер,Памук и Elastane ткаенина,повеќе кожа-пријателските и блиски-фитинг,не е лесно да се деформира.Овој лесен sweatshirt може да се носи во пролет и есен,и погодна за луѓе на сите облици.SWEATSHIRT ДИЗАЈН : Долг ракав pullover sweatshirt/Lapel патент лабава pullover блузи/Туника суичери за Жените/Лесни суичери за жените/Туника pullover за жените/Crewneck за жените sweatshirt гроздобер/Sweatshirt за тинејџерски девојки симпатична/Дуксери за жените pullover/Симпатична жените блузи долг ракав/Женски јакни мода светлина/Sweatshirt палта за дами/Маскирани sweatshirt жените зимски/Графички pullover sweatshirt/Тренингот долг ракав блузи, за жени.ОБЛЕЧЕН : Дами sweatshirt е идеален избор во вашата гардероба.уникатен Стил може подобро да се задржи вашиот врат топло.Оваа pullover sweatshirt е погодна за пролет,есен и зима.Натпреварот со чизми,фармерки,тесни leggings за моден тренд.ПРИЛИКИ : Pullover блузи совршено погодна за секој прилики како што се носат повремено, канцеларија, теретана, јога, одмор, плажа, излети, партија, клуб, датум, викенд, шопинг и така натаму.Можете да го носат овој врвот, каде било!.НАПОМЕНА : Рака/Машина за миење во ладна, Рака измијте се препорачува за долготраен квалитет.Висат Линија Или Сува.Не кајгана.Ве молиме, изберете ја големината треба според нашите големина на табелата,Не .жените суичери и дуксери crewneck за жените sweatshirt жените суичери не худ жените sweatshirt zip до жените sweatshirt графички жените sweatshirt pullover жените суичери и дуксери патент мода лесни преголеми sweatshirt за жените гроздобер sweatshirt за тинејџерски девојки тинејџерски девојки суичери и дуксери дами суичери без капи лесни pullover за жените дуксери за жените pullover симпатична дуксери за жените pullover плус големина жените pullover sweatshirt жените pullover дуксери sweatshirt pullover блузи, за жени долг ракав дуксери за жените исечете дуксери за жените се врзуваат боја дуксери за жени жени дуксери со патент жените дуксери pullover тинејџерски девојки дуксери симпатична мачка уво сечење на врвот дами дуксери pullover жените cardigan џемпер поврзана џемпер за жените симпатична плус големина блузи, за жени блузи, за жени 2021 блузи жените блузи за работа плус големина жените кошули и блузи жените култури блузи и блузи туника суичери за жените да носат со leggings туника суичери за жените симпатична жаба качулка zip до жените палта мода јакна палто за жените патент sweatshirt жените не худ маскирани sweatshirt жените zippered crewneck sweatshirt жените kawaii sweatshirt преголеми drawstring суичери за жените графички pullover качулка графички суичери за жените лесни суичери за жените лето тренингот долг ракав блузи, за жени долго sleeve sweatshirt за жените лабава одговара долг ракав култури блузи, за жени тренингот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите