.

.

Жените Тренингот Кошули Секојдневен Комодитет V Деколте, T-Shirt Солидна Џеб Лабава Одговара Кратко Sleeve Блузи

Жените Тренингот Кошули Секојдневен Комодитет V Деколте, T-Shirt Солидна Џеб Лабава Одговара Кратко Sleeve Блузи

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

????CAPPARAO е женска облека продавница.Имаме стотици супер кул маици, и се на нова мисија секој ден да ви донесе следниот омилен tee. ????Навременоста на испорака : 10-18 дена за обичните превозот, 7-11days за забрзан превозот.Тоа главно се продава Резервоарот Блузи, Bandeau Блузи, Sweatshirt, Жените Дуксери, Сандали, Фустани, Јакна, Грб, во Текот На Коленото, Чизми, Booties, Leggings, итн.43" Половината : 86cm/33.Во потрага по подарок за себе или за вашите најблиски, имаме сè, од супер слатки и смешни печатење на маици до Божиќ суичери.58" Должина : 71cm/27.Погодна за Жени, Дами Јуниори Тинејџерски Девојки Добро за Колеџ, на Улица, на Шопинг, Запознавање, или Како Повик за Секојдневно Носење.17" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 96cm/37.16" Половината : 98cm/38.22" Должина : 70cm/27. ????Прилики : Совршен и фустани за на модна изглед.Она што го носат вели нешто, и вие не мора да се решат за store кои не ви обезбеди со точно она што го барате за.74" ЗАБЕЛЕШКА Поради прирачник за мерење, постои 1-2 cm разлика, вашиот разбере ќе бидат високо ценети!Поради разликата во резолуција на екранот, Некои бои може да се случи разлики, вашиот разбере ќе бидат високо ценети!Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата, пред да го поставите цел, вистинската големина на што ќе се направи да изгледаат повеќе шармантен!Боја : Каки | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!✨ Ако ви се допаѓа да носат лабава-фитинг маици, ве молиме изберете еден големина поголема.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите