.

.

Мини Рачни Фан Преносни USB суспендирање Фан Батерија 800mAh Батеријата Прилагодливи speedss Фанови за Внатрешна Отворено Бела Ладење Додатоци

Мини Рачни Фан Преносни USB суспендирање Фан Батерија 800mAh Батеријата Прилагодливи speedss Фанови за Внатрешна

мислење на клиентот:

DEN 1778.40
Достапност
Во достапна форма

3 вида на прилагодливи правец на брзини : Мини фан има 3 вида на прилагодливи брзини, можете да изберете време на кул, и силен ветер.Пристојно и тивко, обезбедување мирен циркулација на воздухот.Повеќекратна употреба : кога ќе треба рачно вентилатор за шминка, на рачни фан може да се користи за сува трепките, кожата креми, и спрејови.Преносни : Виси фан е лесен и пренослив џеб вентилатор, светло и компактен, лесен за носење.Лесен за користење : Не само што може да преносни USB вентилатор се одржи од рака и се става на маса, но, исто така, може да бидат обесени на вратот на мини фан без да се грижиш за коса се фатени во фан.Повеќе полнење методи : Електрични мали фан има вградена литиум батерија, и USB полнење фан доаѓа со помош на USB кабел, кој може да го полните мобилниот моќ, компјутери, мобилни моќ, итн.Description Mini фан може да се задржи кул кога ги читате или вежбате.Тоа што има вграден во литиум батерија, и USB полнење фан доаѓа со помош на USB кабел, кој може да биде некоја мобилна извор на енергија.Преносни usb вентилатор може да биде целосно наполнета по еден час на полнење.Features Mini фан-Боја : Бела.-Материјал : Пластични и електронски компоненти.-Големина : 13.3x8.2x2.6 cm/5.24x3.23x1.02 инч.-800m Ah литиум батерија.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите