.

.

Блескав Кожата Анти-Стареењето Thann Многу Отпорен на Вода Лицето Сончање SPF50+ PA++++ 40g. (Пакување од 4) Од TGS [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Блескав Кожата Анти-Стареењето Thann Многу Отпорен на Вода Лицето Сончање SPF50+ PA++++ 40g. (Пакување од 4)

мислење на клиентот:

DEN 5400.00
Достапност
Во достапна форма

✪ ⟦Екстракт од бамбус⟧ екстракт од Бамбус е богата со анти-oxidants.Го забави процесот на стареење на кожата. ✪ ⟦Органски камелија семе на нафта⟧ се прилагоди на кожата да се стегне и мазна. ✪ ⟦Blackcurrant семе на нафта⟧ е богата со анти-oxidants.Се заштитат и да се намали проблемот на кожата. ✪ ⟦Балон лозата екстракт⟧ да се намали проблемот на кожата. ✪ ⟦ Сончогледово семе на нафта и Шафран семе на нафта ⟧ го надополнува влага.И додадете еластичноста на кожата. - Рузмарин и екстракт намалува брчки и темни дамки.Многу Отпорен на Вода Лицето Сончање SPF50 + PA ++++, на крем текстура која се чувствува сува и удобно, не се сјајни, не остава дамки на лицето.Заштита на вашата кожа од сонцето и, дури и кога кожата е влажно (Отпорен на Вода), водоотпорен, пот, богати со природни екстракти кои обезбедуваат храна, како што Нано shiso екстракт од мали честички екстракт од Shiso Помогне во борбата против слободните радикали Додадете влага И да се намали иритација.На ветер : се Применува на сите во текот на лицето и да го повтори кога е потребно.Погоден за сите типови на кожа.Големина : 40ml./Кутија Направена во Тајланд Количина : 4 Кутии Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите