.

.

Ondo Кожата clotho Крем Кореја, 1.69 оз (50мл)

Ondo Кожата clotho Крем Кореја, 1.69 оз (50мл)

мислење на клиентот:

DEN 823.20
Достапност
Во достапна форма

Влага Лепливоста!Кожата Бариера Зајакнување На Крем.ONDO КОЖАТА CLOTHO беше ко-развиена со технички вештини на француската компанија Sollice и ONDO.Направи вашата кожа здрава и од внатре со Madecassoside и Panthenol состојки!.Двојно функционална козметика за белење и навремено подобрување.Добиете вашата кожа здрава со грижа на основа на вашата кожа со Clotho Крем!.направен во Koea.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите