.

.

Kiehls Ултра Лицето Крем SPF 30 Унисекс Крем 1.7 оз

Kiehls Ултра Лицето Крем SPF 30 Унисекс Крем 1.7 оз

мислење на клиентот:

DEN 883.92
Достапност
Во достапна форма

Обезбедува 24-часовна хидратација за да се остави чувство на кожата мека, балансиран и удобно.Помага да се брани кожата од штетните uva и uvb зраци со заштитен фактор 30 широк спектар на заштита.За сите типови на кожа.Овој лесен лицето крем апсорбира брзо да остава кожата мека, мазна и здрав изглед.Помага да се врати природната влажност на кожата рамнотежа.Инспирирани од нашата сакана Ултра Лицето Крем со заштитен фактор 30 обезбедува 24-часовна хидратација со широк спектар на УВ заштита.Со нон-мрсна текстура, овој лесен лицето крем апсорбира брзо да остава кожата мека, мазна и здрав изглед.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите