.

.

XIHONGSHIR Куче Летање Играчки, Куче Активност Куче Пршлен, Куче Летање Диск Играчки, Обука Отворено Играчки за Кученце Медиум Кучиња, Трајни Џвакање Играчки, Меки Приро

XIHONGSHIR Куче Летање Играчки, Куче Активност Куче Пршлен, Куче Летање Диск Играчки, Обука Отворено Играчки

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

1.ПИСКЛИВ : во Внатрешноста на Куче Летање Дискот е squeaker, па тоа може да се фати вашето куче вниманието лесно и направи за него/неа среќни. 2.ВИСОК КВАЛИТЕТ на БЕЗБЕДНОСТА МАТЕРИЈАЛ : куче фризби е направен на кадифен, повеќе побезбедно и помеки.Тоа нема да му наштети на вашето домашно милениче, луѓето околу вас или други работи.Идеален за фрли и да се извлече. 3.ЛЕСНО да ЛЕТААТ И ДА ПЛОВИ : Секој детал на форма дизајн во согласност со аеродинамика кои го прават лет полесно.Со соодветна сила, фризби може да лета на далечина.Исто така, тоа не е потона ако trow во вода. 4.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Приспособувањето на кадифен крпа не се лизга материјал, мека и ивица дизајн го прави полесно за вашето домашно милениче куче да се извлече и да го фати, исто така, нема да му наштети на забите и непцата. 5.Домашно МИЛЕНИЧЕ ОБУКА ОТВОРЕНО ЗАБАВА : Играњето со Фризби е голема забава и здрава вежба и за вас и вашиот сакан куче.Тоа е совршен начин да поминуваат повеќе време надвор, Тоа е идеален подарок за куче љубовници.Дали сте во потрага за фризби погоден за вашето кученце игра?нашата Фризби е добар избор.Производ Features1.На куче летање диск е направен на кадифен крпа, силна и залак отпорни, мека и осветлување, не-токсични и безопасно, безбеден за вашето домашно милениче заби.2.Светла боја не само што може да го привлече вашето куче на внимание, но исто така му помага на сопственикот ќе го намали ризикот да се изгуби играчка во тревата.3.Фаќање на Фризби им помага на нашите кучиња останат здрави и тоа ги подобрува чувствата меѓу сопственикот и на домашно милениче, за Да се исполнат милениче дух и материјалните потреби.Производ specifications Colour : Кошарка ,Фудбал ,Рагби Големина : Diameter16cm Weight : 60g Material : Plush Package Including3 PCS(Кошарка ,Фудбал ,Рагби )* домашно милениче летечки диск играчки.Answer : ___________________________ Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.За нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака.Можете да испратите некоја порака или да ја испратите е-маил и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите