.

.

Млазницата Трајни Бакар Совет,за Лепак во Тесни Простори,за Лепак Пиштол,за Дома,Фабрика(50mm, Издолжени Уста)

Млазницата Трајни Бакар Совет,за Лепак во Тесни Простори,за Лепак Пиштол,за Дома,Фабрика(50mm, Издолжени Уста)

мислење на клиентот:

DEN 1780.80
Достапност
Во достапна форма

Достапен во две стилови за вашиот избор : 50mm и 70mm.Стандард на изработка, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Оваа млазницата може да ви помогне да лепак во тесни простори.Високо квалитетен материјал се обезбеди трајност и стабилноста на производот.Извонредни перформанси направи лепак проток повеќе полесно и побрзо.Карактеристики : 1. Оваа млазницата може да ви помогне да лепак во тесни простори 2. Високо квалитетен материјал се обезбеди трајност и стабилноста на производот. 3. Извонредни перформанси направи лепак проток повеќе полесно и побрзо. 4. Стандард на изработка, лесен за инсталација и отстранување 5. Достапен во две стилови за вашиот избор : 50mm и 70mm Спецификација : Состојба : 100% Сосема нов Објект од Типот : Лепак Пиштол Млазницата Воздухот Извор : 11 Плукање Време на Вредноста : 12(S) Плукаат Фреквенција : 11 (време / мин) Минимум Празнење : 1 (ml) Изборен Стил : 50mm, 70mm Пакет Листа : 1 x Лепак Пиштол Млазницата .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите