.

.

Nad Тело Восок Ленти депилација За Жени Дома плус 4 Смирувачки Масло Брише, 24 Count

Nad Тело Восок Ленти депилација За Жени Дома плус 4 Смирувачки Масло Брише, 24 Count

мислење на клиентот:

DEN 227.52
Достапност
Во достапна форма

Лесно Сите-Во-Едно Восок за Полнење : Без топлина, без неред, нема гужва!Сè што треба да брзо ги отстрани несаканите влакна во една кутија.Подготвени За Употреба Отстранување на Влакна Ленти : Само бришење, кора и да си одат!Совршен дома, на пат, или на патување.Ефективна Отстранување на Влакна Восок : Салон за убавина-квалитет формулиран со природен восок за силна почитување; ги отстранува дури и најкраткото коса од коренот; држи вашата кожа мазна и свиленкаста коса-слободен за неколку недели.Флексибилни Восок Ленти Отстранување на Влакна : Форми тивко до тело со облини; совршен за грбот, рамото, грбот, нозете, бразилецот, бикини зона, underarms, пазувите, стомакот.Ладен Восок Формула : Нежна за кожата, тешко на несакани тело коса!Погоден за сите типови на кожа; dermatologically тестирани, противалергиски и мирис-слободни.Стил : Тело Восок Ленти Nad Тело Восок Ленти се за вас ако сте во потрага за да нема хаос, нема гужва отстранување на влакна резултати, брзо!Nad е ленти се направени со нашата единствена Контура Ткаат Ткаенина која без напор обликот на телото е облини да ги отстраните несаканите влакна како краток како 3мм.Восок за себе е формулиран со природен Восок за да се обезбеди максимална усогласеност на несаканите влакна и супер мазна коса слободни кожата трае и до осум недели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите