.

.

Стомакот Мерење Лента за Бебе Туш Игри, Украси (2 во, 150 Фт, 2 Парчиња)

Стомакот Мерење Лента за Бебе Туш Игри, Украси (2 во, 150 Фт, 2 Парчиња)

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Стомакот Мерење на Лента : Ова стомак мерење лента во собата е совршен додаток за подароци за мајки да биде.Бебе Туш Игра : се Создаде забава атмосфера со ова бебе туш стомак мерењето на лента, исто така, одлично за бебе девојка родова открие страни!.Висок Квалитет : Секој ролна лента е направен од светло розова полиетилен.Она што се Вклучени : Доаѓа со 150 метри од 2 инчен мерење лента по тркалаат; 2 ролни вкупно.Додадете за забава и радост на очекуваат малку еден со овој стомак мерењето на лента, совршен за бебе туш игри!Секој стомак мерење игра во собата доаѓа со два ролс за мерење на лента со 150 метри на лента по ролна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите