.

.

Лента Мерка, 165 ft./50m, Портокал/Црна

Лента Мерка, 165 ft./50m, Портокал/Црна

мислење на клиентот:

DEN 268.80
Достапност
Во достапна форма

Цена За : Секој Случај Тип : Отворете го Сечилото Материјал : Fiberglass Случај Боја : Портокал/Црното Блејд Ширина : 1/2" Код Тип : Никој Случај Материјал : Висока Видливост ABS Пластика со Ко-Гумени Украсениот Зафат Дипломирањето Тип : во./ft./мм/cm/m Студ Ознаки : Нема Назад Тип : Прирачник Сечилото Слој : None.Карактеристики : 3 : 1 Назад, Отворете Четири-Рака Дизајн на Рамка Штити Ножот, Не Стапица Нечистотија во Случај, Лесни, Но Силен Случај е Лесно да се Справи и Назад, Две-Материјал Зафат е Удобно да се Користи, Нозете и инчи Дипломирал да 8 Ths; Нумерирани Нозе и моментален Нозе, Ножот Стил Ц1 Објект : Долга Лента Мерка за Мерење Тип : SAE/Метрички Standout : Не Оценет Спојувалка за Каиш : Нема Кука : Преклопен Нож Боја : Жолта боја со Црни Ознаки.Graduations : 1/8" и 1cm Нож Должина : 165 ft./50m Земја на Потекло (предмет на промена) : Тајван. 'Долго Лента Мерка, SAE/Метрички, Должина на Ножот 165 ft./50m, Ножот Ширина Во 1/2., Сечилото Материјал Fiberglass, Случај Отворен Тип, Graduations Во 1/8.и 1cm, Дипломирањето впишете./ft./мм/cm/m, Случај Материјал со Висока Видливост ABS Пластика со Ко-Гумени Украсениот Зафат, Спојувалка за Каиш Нема, Ножот Жолта Боја со Црни Ознаки, Случај Боја на Портокал/Black '.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите