.

.

Стенли XMS18TAPE10 FMHT0-36326 10m 33ft Ултра Компактен FatMax Лента Мерка

Стенли XMS18TAPE10 FMHT0-36326 10m 33ft Ултра Компактен FatMax Лента Мерка

мислење на клиентот:

DEN 1145.52
Достапност
Во достапна форма

10m (големина на 8m).Ултра компактен.Масти Max. 4m ножот се издвоите.На Стенли fatmax следната генерација лента има компактен твин-core механизам кој овозможува ултра-компактен пакет, без компромис.Армирано-високо влијание домување што вклучува еден ергономски дизајн, што го прави удобно да се одржи, полесно да се справи и да го користите.На обложени сечилото обезбедува два пати заштита во споредба со Mylar обложени сечива, заштита на сечилото против триење на harshest работни места.Со 6in на сечилото рака или, тоа обезбедува два пати на заштита од абење наспроти стандард Fat Max ножеви. 4 M на сечилото директно стенд-надвор за поголема стигне и ефикасност.Со намален ДИСТОРЗИИ за полесно hooking на должината.Должина на ножот : 8 M/26'.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите