.

.

Автоматско Телескопски Лента Мерка, Телото Мерка Лента, Телото Мерка Лента 60inch (150cm), Совршено Тело Лента Мерка, Мека Лента Тело Мерење, Авто-Затегнување на Телото Ме

Автоматско Телескопски Лента Мерка, Телото Мерка Лента, Телото Мерка Лента 60inch (150cm), Совршено Тело Лента

мислење на клиентот:

DEN 396.00
Достапност
Во достапна форма

❤【Автоматско Телескопски Лента】Автоматско телескопски , лесно се водат, автоматски картичка позиција, силни и издржливи, Печатени на двете страни,надвор е инчен дисплеј и внатрешноста е еден сантиметар екранот. ❤【Точни Мерења】Push копчето retraction и заклучување со pin toget најмногу точни и сит readingsthe pin-от не се заклучи на своето место и ќе може да се повлече лента toget најдобри мерења. ❤【Издржлив Материјал】Направени ofsoft и флексибилни премиум материјалот,лента measureswon не водат или деформира, да се избегне повреда или намалувања.мекото лента мерка е флексибилен и прилагодлив, лесна за употреба. ❤【Лесен за Употреба】Ергономија и пренослив дизајн,ви помогне usewith леснотијата за мерење.мека мерење на лента е флексибилен и прилагодлив, лесни за користење, providesgood мерење и долг животен век. ❤【Широко применливи】Овие мерни ленти arevery погоден за мерење bodypart како рака, бедро, половината, градите и повеќе, willprovide ќе се точни мерења,исто така, може да се примени во крпа мерење, шиење мерење и така натаму. ❤Функција : 1 : Лесно мерка било кој дел на телото 2 : Стигнале лента мерка, и брзо заклучување на мерење дел, тоа е многу лесно да се работи со една рака, и обезбедува одлична точност. 3 : Добра прецизност да ги исполнува вашите барања. 4 : Ергономски рачка, заклучување со pin и стигнале карактеристики на лента мерка. 5 : Голема fiberglass материјал да го прави мека и издржливи. 6 : Dual страна јасно print за да го прави лесен за употреба. ❤Спецификација : Материјал : ABS+Стаклени Влакна Боја : Бела, црна, Бело+Црно Производ Тежина : 50 g Должина На Лента Мерка : 150 cm/59 инчен ❤Пакување Оглас : 1/2 XAutomatic Стигнале Преносни Лента Мерка Забелешки : 1. Поради Прирачник за Мерење, ве Молиме Овозможи Разлика на 1-3 CM. 2. Поради Разликата на Светлината и на Екранот, Бојата на Овој Објект Може да БидеМалку Поинаква од Сликата.

Клучни карактеристики

Material :
ABS+Glass Fiber
Colour:
White, black, White+Black
Product Weight :
50 g
Length Of Tape Measure :
150 cm/59 inch
❤Packing Listing:
1/2XAutomatic Retractable Portable Tape Measure :
Notes:
1. Due to Manual Measurement, Please Allow a Difference of 1-3CM. :
2. Due to the Difference of Light and Screen, The Color of This Item May Be Slightly Different from the Picture. :

Им се допаѓа и на купувачите