.

.

Спектар Од Суштинско Значење Органско Масло Од Семе Од Лен, Масло, Полица Стабилна Течност 8 Унца (2 Парчиња)

Спектар Од Суштинско Значење Органско Масло Од Семе Од Лен, Масло, Полица Стабилна Течност 8 Унца (2 Парчиња)

мислење на клиентот:

DEN 661.68
Достапност
Во достапна форма

Спектар Essentials Органски Ленено Масло Додаток Во Исхраната.Органски.ГМО Слободни.Кошер.спектар essentials органски ленено масло додаток во исхраната обезбедува 8 g.на омега-3 хранливи материи по порција и е тројно-филтрирана за новак вкус.нафта е usda органски и природно зачинет со екстракт од рузмарин.земете ленено масло еднаш дневно за поддршка на доброто здравјето на срцето и поттикнување на здрава кожа, коса и нокти.8 fl.оз.шише содржи 16 порции со 120 калории по порција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите