.

.

AIVA - Органски Ленено Семе Браун - USDA Заверена - 200gm

AIVA - Органски Ленено Семе Браун - USDA Заверена - 200gm

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Aiva Органски Браун Ленено Семе се добар извор на есенцијални хранливи материи и Минерали.Aiva Органски* Кафеава Ленено Семе се добар извор на есенцијални хранливи материи и омега-3 масни киселини †.Aiva одберете зачини & билки внимателно за стабилна вкус и додава не бои и нема адитиви во зачини & билки.Ние само го продаде најсвеж зачини кои се чуваат во временски контролирана објект, така што ќе може да се добие максимална свежина.Aiva Производи е посветена да работи со органски & одржливи земјоделски групи кои растат само органски, имаат можност за следење на евиденција, и, се USDA Органски сертифицирани.Овој производ е Органски, Не GMOs, Не-ETO и Aiva Производи е бренд "Каде што Можете Да му Верувате".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите