.

.

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 4X 10X 20X 40X 100X 20mm RMS Тема Интерфејс Флуоресцентни Цел Леќа Микроскоп Додатоци (Зголемување : 20X)

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 4X 10X 20X 40X 100X 20mm RMS Тема Интерфејс Флуоресцентни Цел Леќа

мислење на клиентот:

DEN 13807.20
Достапност
Во достапна форма

Теоретска Настава : Биолошки Микроскоп.Drawtube : БИНОКУЛАРНА.Број на модел : Бесконечност Систем Полу-apochromatic План Цел Леќа.Микроскоп moveable фаза е направен од висок квалитет на пластика и метал, долго служат живот.Тоа е микроскоп додатоци, одлична замена за скршени еден.Ние се најдат на овој софистициран и здрав бинокуларна соединение микроскоп е многу погодна за учениците образование во средните училишта и универзитетот.Зголемување Сооднос : 500x & Under Features : PORTABLEMaterial : Metal Thread Интерфејс : M20*0.705 mm Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите