.

.

iplusmile Висока Прецизност Окуларни Микрометар Микроскоп Micrometers Крстот Окуларот Микрометар Микроскоп Калибрација Владетел Слајдови Окуларот Микрометар, 2 парчиња

iplusmile Висока Прецизност Окуларни Микрометар Микроскоп Micrometers Крстот Окуларот Микрометар Микроскоп Калибрација

мислење на клиентот:

DEN 566.16
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Микроскоп микрометар е одлична за calibrating мрежа на вашиот микроскоп или микроскоп камера.Окулар Микрометар заменува микроскоп стандард окуларот.На микрометар окуларот има две вкрстени скали.Секој Окуларот Микрометар е 10мм долго и поделена на 100 единици. 0. 1 мм секој.Микрометар микроскоп усвојува прецизност производство, стабилни перформанси, висока сигурност.Опис Микрометар е еден вид на прецизност оптички инструмент.Пред инсталацијата, проверете дали микроскоп окуларот е со иста големина како на микрометар.Постапка : полетување на окуларот, завртка исклучување на окуларот, место на микрометар на окуларот средината партиција, пак балансот страна надолу, а потоа завртка окуларот во цевката.Карактеристики - Боја : Транспарентна - Материјал : Стакло - Големина : 1. 90 X 1. 90 X 0. 10см/ 0. 75 X 0. 75 X 0. 04 инчен - Микроскоп микрометар е одлична за calibrating мрежа на вашиот микроскоп или микроскоп камера.- Окулар Микрометар заменува микроскоп стандард окуларот.- На микрометар окуларот има две вкрстени скали.- Секој Окуларот Микрометар е 10мм долго и поделена на 100 единици. 0. 1 мм секој.- Микрометар микроскоп усвојува прецизност производство, стабилни перформанси, висока сигурност.Пакет Вклучувајќи 2 x окуларот микрометар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите