.

.

SUZYN Микроскоп Механичар MC67T - Б6 Микроскоп 10x22mm Широк Агол Eyepieces Висока Дефиниција Оптички Цел 3.35 X - 270X Континуирано Мултипликатор (Боја : MC67T B6)

SUZYN Микроскоп Механичар MC67T - Б6 Микроскоп 10x22mm Широк Агол Eyepieces Висока Дефиниција Оптички Цел 3.35

мислење на клиентот:

DEN 2280.00
Достапност
Во достапна форма

Ние се' повторно со една фабрика во Кина, ако сакате да добиете поевтини цени,.подобро е да се следат нашата продавница за да добиете повеќе купони: https : /m.com/store/v3/home.html?shop Id=5885693&seller Id=243297954&spm=a2g0n.detail.0.0.5ddf79870 Sw D0 P&page Path=index.htm&gclid=.or не контактирате директно во мојот WA, ние секогаш имаме специјален попуст за нашите следбеници.Ние ќе обезбедиме совршен по - продажбата на системот, дали во пред - продажба или по-продажбата, можете да нè контактирате за било какви проблеми ќе се судрите.Ние ќе обезбедиме совршен по - продажбата на системот, дали во пред - продажба или по-продажбата, можете да нè контактирате за било какви проблеми ќе се судрите.Бесплатно Т - такса канал : Повеќето земји( вклучувајќи ги Бразил, Европа, Југоисточна Азија итн.) има посебен начин, вклучувајќи ВОЗДУХОТ ПРИСТАНИШТЕ на превозот и Земјиште на превозот, но има различни во губење на ограничен, времето за испорака и превозот надомест.Може да се споменува во превозот надомест via Seller' s Превозот Метод, или директно контактирајте го нашиот saler за повеќе детали.ви благодариме!Механичар MC67 T - Б6 Микроскоп 10x22mm Широк агол Eyepieces Висока Дефиниција Оптички Цел 3.35 X - 270 X Континуирано Мултипликатор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите