.

.

iCODOD Грда Божиќ Смешно Печати Leggings за Жените Дедо Мраз Снешко Leggings Тесни Панталони со Висока Waisted Атмосфера Панталони

iCODOD Грда Божиќ Смешно Печати Leggings за Жените Дедо Мраз Снешко Leggings Тесни Панталони со Висока Waisted

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична затворање. ★Мека Руно Наредени во Внатрешноста★ : Овие руно leggings направени со топлинска бранеа лагер ткаенина, ултра мека, Не се Види-преку, лесни, но не и премногу тенка, дише и влага-wicking, многу удобен & топлина во есен или зима сезони. ★Висока Waisted & Стомак Контрола★ : високо половината бенд држи до половината областа добро.Екстра должина на врвот не помагаат со стомакот, и бендот не е премногу дебела, па тоа не се создаде булбус, како некои хулахопки.Стомакот компресија направи да изгледате потенки.руно наредени leggings за жени висока waisted стомак контрола зима и топло, термички изолирани leggings дебели хулахопки 2 пакет руно наредени leggings за жените, висока waisted зима и топло, јога панталони со џебови зима sherpa руно наредени leggings за жени, топло зима солидна жените еластична leggings панталони руно наредени хулахопки sherpa руно наредени leggings за жените зима и топло, термички панталони со висока waisted дебели кашмир leggings плус големина хулахопки.жените на породилно руно наредени leggings во текот на стомакот бременоста зима и топло, јога тренингот активни панталони со џебови тесни фармерки со копчиња солидна боја секојдневен еластичен висока waisted фармерки faux кожени панталони со висок појас директно широк нога панк солидна боја стп панталони со џебови y2k streetwear висока половината висок сјај faux кожа руно наредени супер висока половината еластична слободни глуждот leggings секси отсечени готски панк y2k стп панталони шупливи надвор faux кожа leggings чипка панталони clubwear streetwear.вратоврска боја лесна leggings за жени со висок појас јога панталони, scrunch задник кревање еластична хулахопки висока waisted leggings за жените, црна мека тренингот атлетик јога leggings жените faux кожа leggings висока waisted кожени панталони pleather leggings тенок одговара панталони со џебови жените руно наредени leggings со џебови,термички зима тренингот јога панталони за жени висока waisted дебели кашмир leggings за жените зима sherpa руно наредени legging висока половината топло панталона термички панталона плус големина хулахопки. ★Што ќе се добие : 1 компјутер женска руно панталони ❀❀ време на Испорака : ★времето За испорака е обично 7 ~ 20 дена или помалку. ★Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во прв пат.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се обиде да ја нашата најдобра услуга за да ги решат вашите проблеми. ❀❀ Услуга : ★Ако сакате повеќе производи, ве молиме кликнете под количката сина продавница име ♛ i CODOD ♛, и исто така можете да ни кажете од страна на e-mail сакате стил, ние ќе се обидеме да ви помогнеме. ❀❀ Забелешка : ★ ве Молиме споредете ја големината на табелата внимателно пред цел.Како предмети се помали 1 големина од САД големина,големи и високи клиент 1-2 големина нагоре. ★ Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение (1 cm=0.39 инч,1 инч=2.54 см)★Големина : S САД : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Половината : 64cm/25.20" Хип : 92cm/36.22" Должина : 99cm/38.98" ★Големина : M САД : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 34 Половината : 68cm/26.77" Хип : 96cm/37.80" Должина : 100cm/39.37" ★Големина : L САД : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Половината : 72cm/28.35" Хип : 100cm/39.37" Должина : 101cm/39.76" ★Големина : XL САД : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Половината : 76cm/29.92" Хип : 104cm/40.94" Должина : 102cm/40.16" ★Големина : XXL САД : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Половината : 80см/31.50" Хип : 108cm/42.52" Должина : 103cm/40.55" Боја : 02black | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите