.

.

MOOSLOVER Жените Леопард Scrunch Задник Кревање Leggings Лесна Висока Waisted Јога Панталони

MOOSLOVER Жените Леопард Scrunch Задник Кревање Leggings Лесна Висока Waisted Јога Панталони

мислење на клиентот:

DEN 499.20
Достапност
Во достапна форма

Леопард Секси Плен Кревање Leggings : Леопард печати leggings; Лесна поврзана leggings; На ruched дизајн на задник ефикасно определување на хип крива, правење на вашиот плен изгледа секси сочни праски.Висока Waisted Јога Панталони : Лесна животински модел притисни до leggings со стомак контрола; Висок појас широк корселе не е лесно да падне.Слабеење на тренингот салата leggings совршено го скриете вашиот стомак, се насочат на вашиот облик и да покаже вашите облини.Помине клеча доказ тест.Материјал : Полиестер и Spandex.Cheetah животинско праска кревање leggings за жените се направи на buttery мек материјал, удобно, 4-начин се водат, не pilling, влага-wicking, не се види преку и силна компресија.Повод : Овој леопард задник кревање leggings е совршен за салата, тренингот, вежбање, трчање, фитнес, паркинг (надворешен спортски и секојдневно носење.Големина : S=НАС(2-4) /M=НАС(4-6) /L=НАС(6-8), ве молиме проверете детални мерења во "Опис на Производот" пред да ја купите.НИ големина S(2-4) Половината 22" Хип 27.6" Должина 32.3".НИ големина M(4-6) Половината 23.6" Хип 29.1" Должина 33".НИ големина L(6-8) Половината 25.2" Хип 30.7" Должина 33.8".Големината може да биде 1-2cm/1 инчен неточноста поради рака мерење; Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти и следење на прилагодување, ви благодариме за вашето разбирање!.Ви благодариме за вашата поддршка и ние ќе се потрудиме да биде на услуга за вас.Посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.НИ големина S(2-4) Половината 22" Хип 27.6" Должина 32.3"НИ големина M(4-6) Половината 23.6" Хип 29.1" Должина 33"НИ големина L(6-8) Половината 25.2" Хип 30.7" Должина 33.8".Големината може да биде 1-2cm/1 инчен неточноста поради рака мерење; Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти и следење на прилагодување, ви благодариме за разбирањето!Ви благодариме за вашата поддршка и ние ќе се потрудиме да биде на услуга за вас.Посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите