.

.

HeyNuts Глог Атлетик Жените е од Суштинско значење Висока Waisted Јога Leggings 7/8 Должина Тренингот Панталони со Странични Џебови 25

HeyNuts Глог Атлетик Жените е од Суштинско значење Висока Waisted Јога Leggings 7/8 Должина Тренингот Панталони

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

Се повлече На затворање.Buttery мека ткаенина, мат финиш,четири-насочно се водат и клеча доказ.Висока waisted стомак контрола,еластичен лесна корселе избегнува кифла врвот и нема да копа во.Crotch gussets дизајн,се повеќе слобода на движење и удобно.Два странични џебови доволно за да се продавница 6.5" телефон и други essentials. 7/8 висока waisted leggings, глуждот должина, 25" inseam.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите