.

.

ЖИВОТОТ НЕБОТО Руно Наредени Јога Панталони со Џебови за Жените, Висока Половината Зима Топли Хулахопки, Термички Работи Leggings

ЖИВОТОТ НЕБОТО Руно Наредени Јога Панталони со Џебови за Жените, Висока Половината Зима Топли Хулахопки, Термички

мислење на клиентот:

DEN 383.52
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 87% Полиестер 13% Spandex.Машина За Миење.ИДЕАЛНО ТОПЛО ЈОГА ПАНТАЛОНИ за зимски : Life Sky жените руно наредени термички leggings функција супер меки руно внатре да се задржи топло кога TEMP капки.Овие жени е руно панталони се обврзани да стане вашиот одат-да панталони во текот на зимската сезона.Без разлика дали сте мраз, уметничко лизгање, скијање, се случува за долго отворено се кандидира или едноставно lounging дома, овие високо половината ултра-меки leggings ќе се задржи топло и удобно.ФУНКЦИОНАЛНА СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ за вашите лични предмети : 2 длабоко странични џебови држете го вашиот пари и други essentials. 5.5" мобилен телефон, исто така може да биде лесно да се стави во; 1 скриени внатрешниот џеб држи вашиот копчињата, кредитни картички.Што се обезбеди безбедна одговара за да ги задржи сите на вашите лични предмети во место и ќе може целосно да се фокусира на вашиот тренингот.Овие се совршен зимски leggings дека направи голема Божиќ подароци или празник подароци. 4.7" ВИСОК ПОЛОВИНАТА одлична за стомак контрола : Нашата зимски панталони имаат еластичен еластична корселе што го покрива папокот и го задржува вашата leggings во место и да избегнува какви било несакани доделување. 4.7" Високо-половината се одговара за сите типови и со различни тела што направи нозете изгледаат подолги и потенок.Покрај тоа, gusseted crotch додава засилување и го подобрува мобилност.Можете да направите било која поза сакате кога ќе се направи вежба.УЛТРА МЕКА како втора кожа : Нашите работи leggings се направени од 13% на spandex кој е лесен, еластичен; 87% од мека полиестер отпорен на стеснувањето, го задржува својот облик го прави панталони стане издржливи.Покрај тоа, на Влага-управување со ткаенина ќе фитил вашата пот далеку додека задржување на топлината во внатрешноста, овозможува максимална удобност.Добри Услуги на Клиентите без било да се грижиш : Life Sky е посветена на обезбедување на вас со најдобар квалитет на производи и најдобра услуга.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас.Ние нудиме 30-ден Полн со Пари Назад гаранција за Life Sky јога панталони.Не двоумете се да ги додадете овие Термички Работи Leggings да количката, тие мора да стане вашиот омилен одат-да Зимски Панталони!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите