.

.

Slowera Малку Девојки Кавга Leggings Бебе Дете Солидна Боја На Панталони

Slowera Малку Девојки Кавга Leggings Бебе Дете Солидна Боја На Панталони

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

ЕЛАСТИЧЕН ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Памук и spandex помеша ткаенини, има добри еластичноста, а истовремено обезбедувајќи дека панталони се меки и удобни.ДИЗАЈНОТ Е КАРАКТЕРИСТИЧНА : убава возбудува ги истакнуваат детските убавина и loveliness.ЛЕСНО ОБЛЕКУВАЊЕ : Бебе девојки кавга панталони користење на дизајнот на еластична бенд, тоа е лесно за вашето дете да се носат.БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ : 100% наплата на гаранција, доколку не ви се допаѓа нашиот leggings, ве молиме контактирајте за враќање.Тоа е толку едноставно и ефикасно.ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Одлична за секојдневно носење, божиќ, роденденот, партија или фотографија итн.Материјал : Памук и spandex помеша ткаенини.Големина : XXXS(3-6 Месеци), Должина 15.75 инчен, Половината 14.57 инч.Големина : XXS(6-12 Месеци), Должина 16.54 инчен, Половината 15.35 инч.Големина : XS(12-24 Месеци), Должина 17.32 инчен, Половината 16.14 и делови инч.Големина : S(24-36 Месеци), Должина 18.11 инчен, Половината 16.93 инч.Големина : M(3-4 Години), Должина 18.9 инчен, Половината 17.72 инч.Големина : L(4-5 Години), Должина 19.69 инчен, Половината 18.5 инч.Големина : XL(5-6 Години), Должина 20.47 инчен, Половината 19.29 инч.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите