.

.

Aitangee Висока Waisted Leggings со Џебови за Жените Стомак Контрола 4 Начин се Водат Панталони за Спортски Тренингот Јога

Aitangee Висока Waisted Leggings со Џебови за Жените Стомак Контрола 4 Начин се Водат Панталони за Спортски

мислење на клиентот:

DEN 528.00
Достапност
Во достапна форма

Копче затворање.ВИСОК КВАЛИТЕТ и УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : 80% Најлон+20% Spandex Ткаенина не беше pilling, не-исчезнува, еластичен.Јога панталони за жени се направени од високо квалитетна нетранспарентно ткаенини со посебни шиење занает и повеќе бода, buttery мека и приватноста обезбедени,да се намали иритација и да ги елиминираат chafing, овозможува максимална удобност и wearability.Висок Половината & Скриени Џеб : Широк Висок Пораст Корселе со Стомак Контрола и Скриени Џеб, овие јога leggings се совршени за активни жени.crotch да се зголеми Слободно Движење и Блокирам Шевовите за да се минимизира Триење и Chafing, со што овие leggings за жените стане Совршен Јога Панталони.Во прилог.Скриени корселе џеб да задржи вашите вредности подвиткано далеку во движење.МЕКА ТКАЕНИНА & ПРЕМИЕР ИЗДРЖЛИВОСТ : ќе љубов нашата leggings откако ќе ги стави на и искуство совршена комбинација на мекост и stretchiness.Овие супер меки leggings ќе ви даде слобода на движење без разлика што и да правиш, нежно галење долниот половина како втора кожа.Сквотот доказ interlink ткаенина беше развиена за да се издржи секојдневно носат и машина перења да трае со години. 4 НАЧИН се ВОДАТ : Оваа ткаенина на leggings за жени обезбедува добар микс на компресија, обликувањето на управување.Можете да се движите лесно, клеча, виткајте, се водат, или да направи било која поза сакате, кога ќе се носат. 30-Дневниот Гаранција За Парите Назад.Aitangee производи се продаваат со 30-ден полн со пари назад гаранција и може да биде вратена без прашања праша.Додадете ја оваа ставка за да количката со кликнување на "Додај-да-Количка" копчето и да се купи тоа сега.Ние снема инвентар брзо, па цел сега додека бои и стилови за да трае.Работи : Нашата тренингот можат да носат панталони, кога ќе се трчање, џогирање, одење или други вежби активности.Јога : Ова фитнес панталони е Јога панталони, како и, одличен квалитет даваат повеќе удобен чувство.Танцување : Тоа може да биде танцување панталони, боксер или дигање панталони.Секојдневно Носат : Нашите спортски leggings може да биде дневна leggings или спиење leggings.Изборот buttery мека ткаенина, овие јога leggings се дизајнирани за да ви овозможи да се чувствувате како да има втор слој на кожата со нивното тело-hugging одговара за да ви овозможи со максимална удобност.јога панталони се 4-начин се водат материјал со кој се промовира и компресија и поддршка.Не се види преку ткаенина - совршени за јога, вежби, фитнес, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Моќ Flex Јога Панталони ги комбинира модата, функционирањето и перформансите.Ве молиме погледнете го Aitangee големина на табелата пред да нарачате.Оваа ултра мека јога leggings може да се носат во различни прилики.Работи : Нашата тренингот можат да носат панталони, кога ќе се трчање, џогирање, одење или други вежби активности.Јога : Ова фитнес панталони е Јога панталони, како и, одличен квалитет даваат повеќе удобен чувство.Танцување : Тоа може да биде танцување панталони, боксер или дигање pants Daily Носат : Нашите спортски leggings може да биде дневна leggings или спиење leggings.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите