.

.

RYDJFLRU Жените Јуниори Одблесокот Панталони со Висок Појас Тренингот Leggings Еластичен Не-Види Преку Стомакот Контрола Bootcut Јога Панталони

RYDJFLRU Жените Јуниори Одблесокот Панталони со Висок Појас Тренингот Leggings Еластичен Не-Види Преку Стомакот

мислење на клиентот:

DEN 2268.00
Достапност
Во достапна форма

Женска панталони.Зимски leggings за жените.Еластична затворање.Машина За Миење.ФУНКЦИЈА : Јога панталони женски панталони sweatpants жените широк нога панталони за жени работат панталони за жени бел дното панталони за жени женска јога панталони leggings за жените женска leggings тренингот leggings за жените туника блузи да се носат со leggings висока waisted leggings за жените.МАТЕРИЈАЛ : Полиестер.Оваа жените панталони е направен од високо-квалитет на еластичен материјал, мека на допир и удобен за секојдневно носење, различни стилови и модели се достапни за вас.ПОВОД : Партија, homewear, секојдневно носење, позив, датуми, спорт, образование, работа, на улица се носат,итн.Оваа жените спортски панталони со едноставен дизајн го прават тоа лесно да го спарите со чизми, camis, култури блузи, спорт долна облека, грб, погодна за секојдневно носење.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој повик жените јога leggings со едноставен и единствен стил на дизајн го прави тоа како одличен подарок за вашата мајка, баба, тетка, сестри, пријатели, сопруга, пријателка на божиќ, денот на благодарноста, роденден, годишнина, валентин.УСЛУГА : ве Молам да се споредат детали големини со твое пред да ја купите, користат слични облека да се споредат со големина.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Карактеристики : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна wearing2.Стилски и модни Флорални се направи што повеќе attractive3.Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Информација за производот : Сезона : Четири Season Gender : Жени,Girl Occasion : Casual Material : Polyester Decoration : None Length : Долго Pant Pattern Тип : Печатење,Цврсти,Patchwork Style : Мода,Causal What ќе добиете : 1x Women Pants Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите