.

.

Хадсон Бебе Унисекс Бебе Памучни Панталони и Leggings

Хадсон Бебе Унисекс Бебе Памучни Панталони и Leggings

мислење на клиентот:

DEN 212.16
Достапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Сет вклучува координирање бебе и деца панталони.Направени со супер мека 100% памук.Оптимален за секојдневна облека.Прифатлива вредност пакет за мешање и поврзување со било облека.Машина за миење со ладна како бои.Собори сува ниска.Хадсон Бебе памучни панталони се едноставни, чисто и удобно за секојдневна облека!Нашите панталони се изработени од 100% супер мека памучна така, малку е удобно во текот на денот.Нашите панталони се модерно и тренди истовремено обезбедувајќи удобност и функција за вашите бебиња и мали деца.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите