.

.

GYMSPT Висока Половината Тренер Корсет Leggings за Жените Стомак Контрола Cincher Тенок им Помогнам на Телото Shaper TIK Tok Фитнес Панталони

GYMSPT Висока Половината Тренер Корсет Leggings за Жените Стомак Контрола Cincher Тенок им Помогнам на Телото

мислење на клиентот:

DEN 271.20
Достапност
Во достапна форма

најлон+spandex.Кука и Око затворање.Машина За Миење.ПОЛОВИНАТА-ДА-НОЗЕ ЦЕЛОСНА ТОПЛИНА АПСЕЊЕТО : GYMSPT сауна панталони за жени губење на тежината е направен од негува посебен neoprene-слободни материјали.Внатрешните слоеви на топлина апсењето полимер ткаенина, може да ја зголеми телесната температура да резултира повеќе пот.По подолг период на употреба, овие високо половината панталони ќе се намалат половината големина, мазна твоите бедра, и обликот на вашиот задник.УЛТРА-ВИСОК ПОЛОВИНАТА CINCHER СТОМАК КОНТРОЛА SHAPER : стомакот контрола панталони е ултра-висок појас, има еластичен појас бенд, флексибилни за да се задржи shaper секогаш во право место НЕ се тркалаат надолу. 3 прилагодливи куки за да се контролира заедно половината за стегање на вредноста што треба без инхибиција на движење, додека се неверојатно цврста и tearproof.Исто така подобрување на повеќе компресија околу вашиот midsection, помага пот повеќе за да го израмните стомакот и цврста контрола на стомак така да ја намали вашата половината побрзо.УДОБНОСТА : Овие испотени leggings се најдобри слабеење жешка пот панталони за жени слика форма рутина.Како удобно како редовни тренингот облека и може да се носи директно.Во споредба со традиционалните neoprene панталони,тоа нема посебен мирис, повеќе мека и кожа-пријателски, нема чувствителни на кожата Нашите сауна костум е.Материјалот е неверојатно светло, флексибилни и еластичен.Производот намерно работи помали за compressive изгледа еластична широко, високо корселе прегратка облини во, направи да изгледате тенок и секси, и се посигурни за датумот ноќ, спорт, тренингот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите