.

.

ZEFS--ESD LED Осветлување - 2 ПАРЧИЊА ЛЕД GX70 Кабинет Светлина Плакарот Светлина 85-265V Светилки 15W во Предниот дел на Коридорот внатрешното Осветлување (Големина : Природна,

ZEFS--ESD LED Осветлување - 2 ПАРЧИЊА ЛЕД GX70 Кабинет Светлина Плакарот Светлина 85-265V Светилки 15W во Предниот

мислење на клиентот:

DEN 624.00
Достапност
Во достапна форма

Влезен напон 85-265 (V).Прозрачна флукс 1500 (LM).Домување материјал пластични облечени алуминиум.Големина Φ110 * 36mm (mm).Светилка Спецификации GX70. НЕМА ЛЕ-2 SMD-GX70-15 W-AType GX70 Input напон 85-265 (V)Светлосен флукс 1500 (LM)Домување материјал пластични облечени aluminum Size Φ110 * 36mm (mm)Светилка Спецификации GX70 Can не dimming Protection класа ip44 The користење на затворен кујнски ѕид lamp Light боја кул бело 6000 K, топло бела 3000 K, 4000 K бела Nature Power 15 W 85-265 V (W).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите