.

.

JUSTWEIXING 10pcs/многу КОЧАН LED Чип Светилка 10W 20W 30W 50W AC напон 220V-240V Smart IC Нема Потреба Возачот LED Сијалица за Потоп Светлината на Вниманието DIY Осветлување (Емитуваат Боја : Т

JUSTWEIXING 10pcs/многу КОЧАН LED Чип Светилка 10W 20W 30W 50W AC напон 220V-240V Smart IC Нема Потреба Возачот

мислење на клиентот:

DEN 237.60
Достапност
Во достапна форма

Моќност : 10 W 20 W 30 W 50 W.Напон : AC напон 220 V.LED чип модел : КОЧАН smart IC чип.Боја рендерирање индекс : Ra80. Боја температура : кул бело 6000-6500 K, топло бела 2800-3200 K.Опис на производот : Моќност : 10 W 20 W 30 W 50 WVoltage : AC 220 VLED чип модел : КОЧАН smart IC chip Color рендерирање индекс : Ra80 Color температура : кул бело 6000-6500 K, топло бела 2800-3200 KLife : 50,000 hours Housing материјал : aluminum Quantity : 10pcs/серија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите