.

.

(25-Pack) C7 LED Замена Ноќ Сијалица, 4W 5W 6W 7W Блескаво Противвредност, C7 Candelabra База Ноќ Светилки, Тип В за Турнејата Стапици, Божиќ Светлина Жици, Електричен Прозорец Свеќи

(25-Pack) C7 LED Замена Ноќ Сијалица, 4W 5W 6W 7W Блескаво Противвредност, C7 Candelabra База Ноќ Светилки,

мислење на клиентот:

DEN 574.56
Достапност
Во достапна форма

????СПЕЦИФИКИ : 25 Пакет - LED Еден Lumiled Филамент Ноќ Светилки се C7, E12 НИ Стандард Candelabra завртка база,120 V / 0.6 W (7 Вати еквивалент блескаво) светилки / 25,000 часа животен век / 60 Лумен / 2700 K мека бела, Не-Dimmable. ????МНОГУ намени : Одлична за Приклучок На Прозорец Свеќа Светилки (on/off прекинувач и тајмерот стил свеќи само - не се за употреба во сензор свеќи), Празникот Прикажува, светла ноќ на Вештерките, Божиќ Светлина Жици, лустери, ѕид светла, декоративни тела, ноќни светла, и др. ????ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Опремени со врвен Квалитет Гроздобер Lumiled Стил LED Филамент овозможувајќи за ПОДОЛГ ЖИВОТ, а и Издржливост. ????ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ : До 25,000 часа животен век од овие енергетски ефикасни LED светилки, до 90% заштеда на енергија и намалување на ре-светилка замена фреквенција наспроти блескаво светилки. ????ПОЕДИНЕЧНО ЗАГРАДЕНИ : Секој LED сијалица е индивидуално заградени за безбедно се патува до вашата локација и лесно складирање за кога треба да имате замена на сијалица под рака.7 Вати (7 W Еквивалент).C7 Големина (E12 База). 25,000 Час Животен Век. 60 Lumens. 2700 K.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите