.

.

25 Пакет C9 Јасно Замена Светилки за Божиќ Светла, E17 C9 Средно База Блескаво C9 Новогодишни Светилки, 7 Вати, различно обоени

25 Пакет C9 Јасно Замена Светилки за Божиќ Светла, E17 C9 Средно База Блескаво C9 Новогодишни Светилки, 7 Вати,

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

25 пакет c9 Новогодишни светилки, 7 вати, e17 база.Комерцијални одделение светилки со просечен животен век од 3.000 часа.Транспарентен Божиќ стакло светилки во 5 бои (црвена, сина, зелена, портокалова и жолта).УЛ наведени за внатрешна и надворешна безбедна употреба.Донесе магијата на Божиќ назад до вашиот отворено осветлување проекти кога ќе се откажам различно обоени транспарентен светилки заедно со вашите покривот и ставете ги околу колони и дрвја.Големина : 25 Count (Пакување од 1) | Боја : различно обоени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите